..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 249 250 251 252 253 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
162.114-3Opravdu by 6400kW lokomotiva nevytáhla 14 vozů (cca 800 tun i s cestujícími) na 160? :-D04.12.11 - 21:33
VT24 "Vogtlandkreis"Václave Vráno, mRKEFovo "kez by vsecky tyhle autobusy zaplnujici kapacitu DC nahradily nakladni vlaky" lze pochopit tak, že si přeje, aby autobusy nahradily vlaky, neboli aby všechny nákladní vlaky byly nahrazeny těmito autobusy. Vskutku krásné přání, které jistě najde pochopení u každého šotouše.04.12.11 - 20:27
VT24 "Vogtlandkreis"čeština má relativně volný slovosled a některá tvrzení mohou být dvojznačná.

Kdo, co nahradil koho, co
koho, co nahradil kdo, co

autobusy nahradily vlaky
vlaky nahradily autobusy

kdo koho nahradil?
04.12.11 - 19:53
840.001-2 + 843.013-4RS má kola s gumovou vložkou, jako ta, která způsobila nehodu u Eschede?04.12.11 - 18:46
T 426.001Já bych skoro řekl, že ta cedule tam je proto, že tam ta cedule je. Fleků na tratích, kde ta cedule není, je neurekom. Všude se dá fotit bez cedule "ozubnice". Ale s cedulí ozubnice, nota bene ozubnicovou mašinku, to si prostě v Bezpráví nedáte.02.12.11 - 21:27
162.114-3Drahoši, co takhle dobíjení baterek, topení na stanovišti, pomocné pohony? Nemusí zrovna tlačit, aby měl hrábě hore, ne?

Payo, o jakou fotku se jedná?
02.12.11 - 21:24
T 466.0103Je nějaký rozdíl mezi startováním "teplého" a "studeného" motoru? Věřím že ne...02.12.11 - 10:24
T 435.0108Vlabene, máš recht. Naštěstí topičova touha po pěkných fotkách naráží na naši touhu po pořádně odvedené práci a výsledkem jsou fotky, které tu vidíme.27.11.11 - 13:02
T 435.0108Vymetená obloha v pět někdy v létě.

Ó any, další oblíbené klišé je, že bez sluníčka to nejde.
Ve dnech 26. až 28. října tu proběhla malinkatá kavalkádička fotek za zatažena, 18 snímků bez sluníčka, a mezi nimi například tato http://www.zelpage.cz/fotogalerie/parni-lokomotivy/556/556135.html

Ale jde. Prakticky skoro všechno jde. Jen se to musí umět. A musí tedy být příznivé podmínky, protože je rozdíl mezi bez sluníčka a bez sluníčka ;-) Např. na sněhu je to docela jiné než v létě pod plechovou oblohou.
27.11.11 - 12:36
T 435.0108Nejprve bych takové tvrzení bral jako klišé, nicméně...

Jakýsi Zdeněk Tunka kdesi v půlce diskuse

http://www.birdphoto.cz/?lang=cz&sc_lang=cz&action=guestbook&cat_id=&subcat_id=&sort_id=&author_id=&pg=5

a hanicka.konicek zde

http://hedepokil.blog.cz/1111/mlha-zima-nesnezi

Jsem rád, Martine, že ses zeptal. Tak minimálně tyhle dva lidi to řekli ;-)
27.11.11 - 11:21