..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 24 25 26 27 28 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
183.004-1Tyjo, škoda, že tam nejde vidět ten upracovaný dozorce..ale jinak moc pěkné..Ten Brandýs asi bude vypadat jak Hoštejn nebo Krasíkov (tj. zastávka na záhlaví a stanice zvlášť bez peronů), že?26.07.21 - 22:23
854.021-3Už je umytá nebo ještě retušovaná?22.07.21 - 22:56
759.002-9Joo..ty jednotky na VUZ už byly pruda..ale toto ještě s tím západem (či východem) mňamka..22.07.21 - 22:55
754.012-3Ta je..5*22.07.21 - 22:53
560.025-9nádhera, to je snad poslední provozní šedá 560, nepletuli se..možná jestli ještě někde v depu nějaká další hlava..19.07.21 - 22:14
810.368-1Ta je libová..je vůbec ještě?Případně nějaká její budoucnost?19.07.21 - 22:10
781.312 + 771.094..telegrafní sloupy hučely svou monotónní píseň dálek, doprovázenou stacatem cvrčků a zvonkohrou chráněného železničního přejezdu..ach ta idyla, až mě to dojalo..10.07.21 - 22:01
365.001-7To si pamatuju, jak si tu někdo nedávno stěžoval na ten keř, takže tento flek mám, jako jeden z mála zafixovaný.. pěkné, pěkné..01.07.21 - 22:57
M 262.1212To je focené ještě před dálkovinou, hádám, že?01.07.21 - 22:55
350.003-0Moc pěkné..stěžujeme si, že máme ucpaný koridor. Proč asi? Praha - Morava jezdí imrvere něco.. proč to prostě nesvěsit dohromady..třeba valašák a slovácký..to by byla pěkná žížala..27.06.21 - 15:13