| Fotka | Zpráva | Datum |
| 183.004-1 | Tyjo, škoda, že tam nejde vidět ten upracovaný dozorce..ale jinak moc pěkné..Ten Brandýs asi bude vypadat jak Hoštejn nebo Krasíkov (tj. zastávka na záhlaví a stanice zvlášť bez peronů), že? | 26.07.21 - 22:23 |
| 854.021-3 | Už je umytá nebo ještě retušovaná? | 22.07.21 - 22:56 |
| 759.002-9 | Joo..ty jednotky na VUZ už byly pruda..ale toto ještě s tím západem (či východem) mňamka.. | 22.07.21 - 22:55 |
| 754.012-3 | Ta je..5* | 22.07.21 - 22:53 |
| 560.025-9 | nádhera, to je snad poslední provozní šedá 560, nepletuli se..možná jestli ještě někde v depu nějaká další hlava.. | 19.07.21 - 22:14 |
| 810.368-1 | Ta je libová..je vůbec ještě?Případně nějaká její budoucnost? | 19.07.21 - 22:10 |
| 781.312 + 771.094 | ..telegrafní sloupy hučely svou monotónní píseň dálek, doprovázenou stacatem cvrčků a zvonkohrou chráněného železničního přejezdu..ach ta idyla, až mě to dojalo.. | 10.07.21 - 22:01 |
| 365.001-7 | To si pamatuju, jak si tu někdo nedávno stěžoval na ten keř, takže tento flek mám, jako jeden z mála zafixovaný.. pěkné, pěkné.. | 01.07.21 - 22:57 |
| M 262.1212 | To je focené ještě před dálkovinou, hádám, že? | 01.07.21 - 22:55 |
| 350.003-0 | Moc pěkné..stěžujeme si, že máme ucpaný koridor. Proč asi? Praha - Morava jezdí imrvere něco.. proč to prostě nesvěsit dohromady..třeba valašák a slovácký..to by byla pěkná žížala.. | 27.06.21 - 15:13 |