Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 971.030-2 | Já měl tuhle podobnej problém - fotil jsem mlhu nad řekou. Ale než mi přijel vlak, tak mlha trošku odtáhla a nezbylo z ní nic. Kdybych ji tam chtěl mít, musel bych to nepřirozeně roztahat. Buď by mi vznikla fotka s mlhou, nebo fotka podle papírovejch pravidel "3/2". Zkusili jste si tu fotku ořezat? Opravdu by byla ořezaná lepší, co do atmosféry? | 11.12.11 - 18:09 |
| Podzim ve znamení žluté | Jelikož fotka zejtra na osmou zmizí z lišty, Duhoho to s velmi velkou pravděpodobností netankuje, můžeš se dále rozvyjádřit na téma užité prostředky? Jak angličané říkají, "we live and learn", třeba něco děláme blbě a místo mazání flamů bychom tyto měly naopak podporovat, lidi k nim vybízet a sami se jich aktivně účastnit, aby bylo více nikam nevedoucích a prakticky nevyřešitelných vláken. Nuže? pod fotkama | 07.12.11 - 23:24 |
| Podzim ve znamení žluté | Zirecku, když to chceš vědět, moje vize je, že diskuse se týkají fotek, technicky fotograficky, věcně obsahově, v diskusích se probírají fakta, vyvracejí omyly a mýty, a k těmto nadále se znova nevrací, protože již byly vyvráceny. To je ovšem utopie, protože lidi obecně jsou blbý, nepamatujou si, nejsou schopný si něco dohledat a za každou cenu musej všem okolo dokazovat, jak jsou v té neschopnosti dobří. Za přijatelné se proto považují komentáře snažící se pomýlené vrátit na stezku, zatímco komentáře vyvolávající obecné podzvižení ve smyslu -"najbrt je hnusnej" -"ne neni" -"ne je" -"ne neni" -"ne je" pod KAŽDOU DOTYČNOU FOTKOU jsou z globálního hlediska nežádoucí. Lze variabilně aplikovat na každou flamovou situaci. Až začnou ČD jezdit pendolínama S57 na lince Smíchov-Vršovice a zpět v patnáctiminutovým taktu, a bude se furt dokola omílat, jaký to je plejtvání, že daleko lepší by bylo, kdyby ty jednotky jezdily S78 Malešice-Vysočany v desetiminutovým taktu, tak řekněme u sedmý fotky se to začne hubit masově. Zkrátka prostor jste měli a nic novýho jste nevymysleli. Nevidim důvod, proč se k těm žlučím znova vracet. Takhle stačí? | 07.12.11 - 23:01 |
| Podzim ve znamení žluté | Zirecek, Johník a další: Vyhrožování mazání se má týkat vulgarit a podobných vyhrocených stavů. Já chápu, že vám se nelíbí redigování. Nám se zase nelíbí opakované flamy na oblíbená témata. Najbrt je naprd, protože blábláblá. Jančurovy žluté pantografy porušují předpisy, protože dtto. Opravdu je nutné pod každou fotkou najbrtu probírat dokola, proč je to barevné schéma špatné? Opravdu je nutné pod každou fotkou žlutých pantografů dokola probírat, proč to jezdí dvouhlavě, proč to porušuje předpisy a proč je Jančura ten ursatan za to, že dělá něco, co mu předpis zakazuje a všichni jsou z něj předposraný a nikdo mu to nedá sežrat? Nestačilo to probrat stokrát pod prvníma fotkama? Představme si, že se toto neděje na úrovni, ale vášnivě, zpravidla zaslepenými hlupci. Nakolik jsou tito zaslepení hlupci jinak normálními lidmi, jen "toto téma jim hýbe žlučí" je mimo mísu. V obecné rovině diskusí je to z jistého úhlu pohledu nežádoucí. Vážně se to (=hnusnej najbrt, postrky žlutovlaků) musí probírat dokola pod každou takovou fotkou? Musí? Nestačilo to probrat stokrát pod prvníma fotkama? Nestačilo? Co nového v takové diskusi chcete přinést? Co? Máme povinnost tolerovat flame? Máme povinnost vycházet vstříc teroristům? Máme? Jaké je běžné heslo pro nakládání s teroristy? Nenapadá vás něco? Nepleťte si demogracyjy s redigovanou diskusí! | 07.12.11 - 22:32 |
| Podzim ve znamení žluté | admin> Borovičko, dotaz flame nebyl, skutečná odpověď by flame taky nebyla, ale žádná taková nenastala. Naopak pod jinými fotkami z tohoto pytle spousta flame nahořela a byla hašena. Takže další flame se bude mazat ještě v zárodku, což je varování pro notorické flamery. Pokud stále nechápete rozdíl mezi přínosným komentářem, flame a adminským oznámením, pak je mi líto. | 07.12.11 - 20:39 |
| Podzim ve znamení žluté | Borovičko, srovnáváme srovnatelné? Chápete význam slova flame? Bavíme se o skutečné diskusi na nějaké téma? Nejsou podobné diskuse jako "proč jsou tam dvě mašiny" probírány pod většinou fotek těchto vlaků z poslední doby? Umíte hledat v galerii? Najít žlutý peršingy s čísly 162.11x by zas takovej problém být neměl. Co je problém jsou klasické "diskuse" na téma a: jsou tam dva protože -tento důvod- (fakticky blbost) b: nojo, ale oni přitom -tohleto- a to se nesmí c: zákon říká bla bla bla a tohle je proti zákonu, ale jemu se to všichni bojej říct do očí, protože -tenhle- je z něj předposranej d: správnej důvod je -tento- (napůl pravda) e: a proč vlastně dělaj tu věc proti zákonu? f: protože jsou samolibý bla bla kyd kyd rudo v očích a furt dokola Vážně tohle považujete za přínosnou diskusi? Chápete význam slova flame? Wene, zde říkám, flame nechceme, skutečné informace lze najít jinde, konkrétně pod jinými fotkami těchto vlaků zde v galerii. Jinými slovy, hledejte existující informace na dostupném místě a říkám kde. Naučte se rybařit a hledejte odpovědi ještě než položíte otázky. Pod Vojkovicema říkám, že informace lze najít jinde, konkrétně v seznamu tratí. Jinými slovy, hledejte existující informace na dostupném místě a říkám kde. Naučte se rybařit a hledejte odpovědi ještě než položíte otázky. V čem je to opačný duch? | 07.12.11 - 15:35 |
| Podzim ve znamení žluté | Admin> Tohle se už probíralo několikrát, není to zdaleka první fotka žlutýho pantografu. Ve zdejší galerii je toho k dohledání dost. Veškerej další flame na toto téma se bude mazat. | 06.12.11 - 22:36 |
| 749.039-4 | Martine Kepperte, opravdu si myslíš, že všichni uvažujou tak, že si to sami dokážou najít bez pomoci? Vážně? Ptali by se tu takoví lidé? Jakou máš praktickou zkušenost s lidmi pracujícími s počítačem? Nepracuješ v oboru IT nebo EDU vyššího stupně, nedejbože technického směru? Takoví lidé mají dramaticky zkreslené představy o schopnostech průměrného uživatele, protože že ve svém blízkém okolí setkávají s nadprůměrně počítačově zdatnými, nebo alespoň s nadprůměrnou počítačovou praxí, což jim notně "přidává růžovou" při pohledu na reálný svět "průměrné uživatele Franty Vomáčky" tam venku ;-) | 06.12.11 - 20:15 |
| 749.039-4 | Martine Kepperte, taková informace je jaksi na nic. Neříkej informaci (nedávej rybu), ale nauč, kde ji najde (nauč, jak rybu uloví). Příště si ji sám uloví znova. Když mu jen řekneš holý fakt, že jsou v řece ryby, to hladového nenakrmí ;-) M 152.0, v levém menu "seznam tratí", tam vyber tuhle trať a dole máš hodně zajímavé počtení, zrovna u Vojkovic ;-) | 06.12.11 - 19:11 |
| VT24 "Vogtlandkreis" | R.U.R., a co takhle limmerick? Byl jednou jeden admin galerie co rád páchal jazykové rebélie když uviděl podivnou větu občas to pověděl světu a dál tropil ty svoje alotrie | 05.12.11 - 10:12 |










