Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 843.013-4 | Honzo, co to jsou normální zářivky, a jaká je barva světla ze zářivek? | 02.01.12 - 23:21 |
| 371.003-5 + 371.004-3 | Myslíš vlakový, že? ;-) | 27.12.11 - 17:27 |
| 130.038-3 | http://www.atlaslokomotiv.net/page-znaceni.html http://www.google.cz/search?client=opera&rls=cs&q=p%C5%99ezd%C3%ADvky+E+479.0&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest | 21.12.11 - 22:45 |
| U 46.101 | Já bych osobně řekl, že naučit se švenkování je sranda. Protě zvolíš čas, clonu a šup šup. To je prakticky manuální dovednost. Co je skutečně dobrý se naučit je umět hledat takový fleky, kde to vynikne. Kde dostatečně zajímavý pozadí, aby fotka měla dost chlupatý koule. Platí obecně. | 20.12.11 - 23:04 |
| Šmudla se koupe | Poprvé jsem se setkal s ženskými jmény u turbín v JEDU, tam mi to přišlo vtipné, potkávat reko-Zuzanky mi už přijde tragikomické. Už Železnej dědek měl svou Lízu. Jaká to vostuda. Je prostě hamba, když lidi, kteří s věcmi denně pracují, si je pojmenovávají nějak familierně. Kámoška má doma Febíka, kámoš Troníka, já Natálku. Jedná se o auta. Tak, a je to venku, jsme společensky podřadní. Angličtina všechny neživé věci odkazuje jako "it", ale např. námořníci a automobiloví nadšenci o své lodi (svém autě) nemluví jinak než o "she". Vostuda na gramatické úrovni! Pozn.: upozornění, může obsahovat stopy ironie a sarkasmu. Vyrobeno v humorné atmosféře. | 20.12.11 - 14:07 |
| 556.0326 | Hádám že ta kolej v pravém dolním rohu je vlečka do přístavu a ty komíny v pozadí jsou lihovar. | 18.12.11 - 11:43 |
| 750.702-3 + 451 | Někdo očividně nežere maso... | 16.12.11 - 23:29 |
| 753.352-4 + 753.187-4 | Drahoši, tohle je první taková netradiční kavalkáda, složená z fotek, které by se právě normálně v galerii moc uplatnit nemohly. Sám píšeš, když se nedaří. My radši fotky, kde se daří ;-) Ale jestli máš taky takový další, ta současná už je uzavřená a dávno zasypaná normálníma fotkama v zásobníku, nicméně do budoucna bychom mohli zase někdy na zpestření dát repete. Nejsou každý den vánoce. Ale jednou za čas si můžeme připomenout, že ta hromada pěkných fotek je zaplacená pěknou řádkou italských výrazů pro zatáčku (Svolta! Rivolta! Serpentina! Gomito!), kdy se nedařilo. | 15.12.11 - 9:53 |
| M 262.1183 | M 152.0, ale jistě, na názor má každý právo, samozřejmě v mezích slušnosti a daných pravidel, o tom žádná. Takže napsat "fotka se mi nelíbí" může uplně každý a za to se tu nekamenuje. Nicméně jakmile se někdo začne pohroužet do technických aspektů jakými je např. ostrost nebo šum, může budit dojem, že daným věcem rozumí a že by bylo záhodno nezametat takového člověka pod koberec davu. Proto je Petrův dotaz na místě. Když už někdo umí o fotkách hovořit tak fundovaně, určitě má i svou neméně kvalitní tvorbu a třeba by mohl obohatit zdejší galerii. Třeba. Navíc kvalitní tvorbou podložené kritické komentáře se zpravidla přijímají daleko lépe, než nepodložené. Pokud teda dotyčný v tom fundovaném neskončil jen na úrovni teorie, že. Komentátory se solidními základy a portfoliem, které řekne "helejte, já vim o čem mluvim, protože koukejte na tuhle mou tvorbu" tu potřebujem! Naprosto vážně. Ti mají šanci posunout zdejší autory kupředu a dál. Kritika stojící jen na kritice samotné nebývá lidmi příliš často pozitivně přijímána, aspoň toho dojmu jsem nabyl za leta praxe. | 14.12.11 - 20:42 |
| 749.121-0 | Svolta! Rivolta! Serpentina! Gomito! Jako bych toho Pavla uplně viděl. | 14.12.11 - 16:58 |










