Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| Falkenstein_brücke | Jsou to v podstatě téměř protifotky focené z azimutů 90°, 170°, 265° a 320°. | 17.01.12 - 23:06 |
| Falkenstein_brücke | Já bych upřesnil topiče, že Novina jde ze ČTYŘ stran: ráno http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749341.html v poledne http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/750/750406.html večer poprvé http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749166.html večer podruhé http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/750/750026.html a jako bonus, Novina ve vedlejší roli http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/830/830189.html | 17.01.12 - 22:47 |
| 2x471 | Grupi, samozřejmě že to jsou uplně první prošly blechofotky, nikdy předtím žádná taková neprošla. Vůbec nikdy. A jsem línej hledat, kdy neprošla uplně první, tuším že to byla JTBho 831 někde od Ústí, můžeš hledat. Bude to tak pět let nazpět, má tam dvě blechy z tý doby :D :D Copak nezaujatýho rozhodčího, hlavně nezaujatýho čtenáře, co? :-D Nezaujatý komikoně mne nikdy nepřestanou bavit :D | 17.01.12 - 21:29 |
| Falkenstein_brücke | Sime, nejsem si jistej, jestli ty hrady a zámky byly primárně stavěný jako cíl turistiky, nebo spíš jako nedobytné či dokonce nenalezitelné pevnosti. Třeba taková Kost ;-) | 17.01.12 - 20:38 |
| 2x471 | Grupi, než začneš mluvit o něčem, o čem očividně nemáš ani páru, nebylo by lepší si nejprv zjistit nějaká fakta? Na Šepliho fotku http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/751/751006.html jsem např. já osobně napsal, cituji: To se mi líbí, ale necháme to na tématický den blechoidních fotek, co myslíš? Nech to tu ležet, ono se to použije ;-) Zato Samirova fotka http://www.zelpage.cz/fotogalerie/zahranicni/sbb/sbb148.html si hned jako první komentář od Beana vyslužila tuhle potupu: Super. Bude zařazeno na blechoidní téma. Výsledek zápasu Fakta versus Grupiho výmysly 2:0 | 17.01.12 - 20:26 |
| 843 | Koleysi, očividně jsi tu nový (registrován 3. 12. 2010, tzn. teprv před rokem a šesti týdny), ale my tu máme něco jako "tématické dny", kdy vycházejí fotky na nějaké téma, třeba dva, tři dny, i týden. Jak se to povede nasbírat. A jak píšeš, že tu už dva tři dny nevyšla ani jedna fotka vlaku, i kdyby byla tuplem "mustrová", nevím jesti "dva tři dny" je u vás to samé co u nás, ale před dvěma třemi dny (tj. 14. - 15. 1.) tu vyšlo zhruba asi šest a šest mustrových fotek. Nějak ti hapruje ta matematika :-( http://www.zelpage.cz/aktual_photo.php?zobraz=week | 17.01.12 - 14:11 |
| 362/3+362.019-2 | Pokud pominu zátiší s betonovou ranvejí, tak se éra fotí zpravidla proti nebi, který je buď šedý, nebo modrý, případně modrý, šedý, šedomodrý nebo i modrošedý. Tam chápu, že není nutný dělat brouky na A4. Nicméně si troufnu říct, že vlak v krajině je trošilinku něco jiného. Existují samozřejmě fotky, kde je to ve stylu airliners, od nárazníku k nárazníku. Ale mám pocit, že zdejší galerie zrovna k tomuto stylu spíš nesměřuje. | 16.01.12 - 12:44 |
| 210.067-5 | 1) http://www.google.cz/search?rls=cs&q=akumul%C3%A1torov%C3%BD+v%C5%AFz+210&ie=utf-8&oe=utf-8 hned druhý odkaz vede sem 2) http://www.cdrail.cz/vts/CLANKY/803.pdf | 15.01.12 - 1:26 |
| T 478.3082 | Tak, cukier w proszku (puder). | 08.01.12 - 17:16 |
| 710 | Bendere, HDR je na ŽP zakázané, já toho teda o zdejší galerii asi moc nevím, ale z čeho vychází toto tvrzení? | 07.01.12 - 12:28 |










