..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 243 244 245 246 247 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
556.036 + 534.0432Jiří Bajere, zřejmě jsi mladý i na to, aby sis stačil všimnout, že zdejší tematické akce bývají vícedenní, v galerii máme tzv. zásobník, neboli skupinu fotek v daném pořadí, které se na levé liště objeví, až na ně dojde řada.

Je fakt, že do zásobníku nevidíš, zatímco já ano. A já tam vidím fotky až do 19.4. a v legendě roky jako 1976, 1973 atp. První dva dny jsou zatím jen "zahřívací", i když včera konkrétně vyšly dvě fotky z osmdesátých let.

Navíc psát našim autorům, že se "zmohli" "jen" na takové a makové fotky, to snad omlouvá jen to tvrzení, že, cituji "Bohužel jsem příliš mladý".

Takže věřím, že za těch pár dní zestárneš natolik, aby sis tohle uvědomil ;-)
12.04.12 - 22:56
162754 012: v jakém schematu je natřen první, druhý, čtvrtý a šestý vůz soupravy vlaku na fotce?01.04.12 - 18:11
380.016-6Laskavě mi ukaž, kde se nějak vyjadřuju k oněm vlakům, vozům a kvalitě koženky. Ty jen osočuješ administrátory z nějakého jednání proti tobě a já ti tvé tvrzení vyvracím. O tom, jaký vozy jezdí na Vsacanu tehdy a dnes se spolu vůbec nebavíme a tvoje názory tu žádný administrátor nehodnotí ani nevyvrací. Co z toho nechápeš? Kdo by se tu měl probudit budeš ty, když si nedáš ani vysvětlit principy fungování některých prvků na zdejším portálu, konkrétně hodnocení kvality komentářů tlačítky plus a mínus.01.04.12 - 18:08
380.016-6Admin> re: 754 012
Do toho administrátory netahej. Vidíš u každého komentáře zelené plus a červené mínus? Ty sám můžeš ohodnotit, zda si myslíš, že je ten či onen komentář přínosný pro diskusi a ostatní čtenáře, zda má smysl si ho přečíst nebo je to naopak zbytečný žvást. Dle tvého vlastního úsudku.

No a zde se stalo, že dle svých vlastních úsudků ti někdo jiný (nějací jiní) dal(i) mínusy. Hodnocení komentářů mohou provádět všichni registrovaní, nikoliv jen správci. Jak jsem psal, ty sám můžeš hodnotit například tento můj komentář a tvůj komentář mohli nakrásně ohodnotit lidé, kteří tu nemají ani fotky, ani komentáře, jsou jen registrovaní. Takže se už pane registrovaný komentátore na tomto webu probuď,pravda bolí ,že ano?
31.03.12 - 12:33
163.077-1Admin> z historického důvodu. Pokud by byly vloženy fotky z doby, kdy dané body na síti existovaly. Databáze v současné podobě neumí "řešit" různé podoby sítě v čase (rušení bodů a vznik nových).

Osobně> si myslím, že tohle není klíčový problém galerie, ale je to ryze můj soukromý názor ;-)
30.03.12 - 22:45
742.113-4 + 843.015-9Při velmi dobré viditelnosti jsou vidět i z kopce nad Radimí, tj. zhruba 85 km vzduchem.29.03.12 - 17:59
498.106 + 498.104Ale s hloubkou ostrosti očividně nic není, roští vlevo je krásně ostré, rovněž domy vlevo na pozadí. Tam je ostro uplně parádně. Zato vpravo je to mizérie, neostrý jak vpředu tak vzadu. Kdyby byla malá HO, tak by bylo ostrý buď popředí anebo pozadí, podle toho kam by bylo zaostřeno. Jenomže tady máš vlevo ostré vše a vpravo nic. Takhle přeci HO nefunguje.28.03.12 - 10:25
498.106 + 498.104IR, já bych to viděl na vadu objektivu, hnutou čočku ;-)28.03.12 - 7:18
971.004-7Pokud by byla jednosystémová, tak by nebyla 381, nebo se v číslování řad něco změnilo?10.03.12 - 16:28
Ge 4/4 II RhB 616Od kdy musí mít zadavatel reklamy něco společného s objektem, na němž je reklama umístěna? Kde má asi tahle mašinka uložený penízky? http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/151/151446.html09.03.12 - 12:34