..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 242 243 244 245 246 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
754.081-8 + 754.079-2 + 151.001-5Viděl jsem fotku stylem brejle, elektrika, vlak a brejle, takže to by asi na kabel nedali.02.05.12 - 20:27
S 489.0103tady autor uvádí dokonce rok 1992
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/hist/hist492.html
02.05.12 - 0:58
S manipulákem do HrušovanHelejte, můj slovník říká, že e Pause je i snímek, otisk, průkres (a máme pauzovací papír, že?), takže kdoví co si ten fíra má vychutnat...01.05.12 - 22:25
T 478.1010To není jízlivost, já to myslím naprosto vážně. Přijde mi prostě nesmyslný zachraňovat další hromadu šrotu a ještě na to lepit nějaký samolepky. To než to, radši to měli spálit v peci. To by pak žádnýmu šotoušovi nevadilo, že tam je logo přes půl rohu čelníku. Co není, nemůže vadit.

EDIT:
anebo jinak, když se teda ta mašina měla zachraňovat, tak ji měli nechat natřít nějak originálně, jako je teď např. 750.096, a vsadim boty, že na takový mašině by to logo na čelníku vůbec nikomu nevadilo.
26.04.12 - 9:31
T 478.1010Drahoši, máš naprostou pravdu. VÚŽ se na tu mašinu mělo uplně vykašlat a dopřát jí zasloužený odpočinek v podobě kancelářských sponek po reinkarnaci v peci. Tam by žádný logo nehyzdilo.26.04.12 - 9:11
742.032-6Drahoši, když jsem vloni ten strom připravil, tak se nikdo nepodivoval nad flekem. Zvláštní, že by osobka byla tak nehorázně neatraktivní? :-D

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-vozy/854/854174.html
24.04.12 - 18:55
Cokoliv chceteDale Coopere, hromada hnoje by tu už byla, http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/350/350235.html nebo třeba zemědělec http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art075.html

Nic není nemožné, zabodni vidle a uvidíme ;-)
21.04.12 - 23:31
151.012-2Podle mne jsou prostě lidi, kteří na první pohled pojmenují věc správně a mluví o ní přesně, třeba jen proto, že to znají, vědí a přijde jim to přirozené.

Jsou lidé, kteří řeknou "támhle u toho buku" a jiní by řekli jenom "strom". Nebo "byly tam nějaký fialový a žlutý kytky" a někdo řekne, že viděl podléšky (jaterníky) a mochny.

Já takové jednání celkem chápu.
21.04.12 - 14:01
556.0320Admin>
Ani na místo ani na číslo mašiny nenachází vyhledávač galerie žádné dvojníky.
16.04.12 - 13:35
556.036 + 534.0432Jojo, to se mi to komentuje, když znám detaily. Nějak se mi ale příčí představa, že bych komentoval, resp. poukazoval na nějaké aspekty, aniž bych ty detaily znal. Mohlo by se totiž stát, že bych se vyjadřoval v nějakém duchu, který by byl v rozporu s realitou, a pak bych si sám musel připadat jako naprostej blbec, kterej napůl ani netuší, o čem mluví. Jak tohle vnímáš ty?13.04.12 - 14:49