..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 23 24 25 26 27 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
742.357-7M 474 003: Sice neznám místní poměry ale myslím, že díky tomu hradlu se tam toho vejde dost..Např. na dolní Vláře zrušili hradla bez náhrady za AH a jelikož je tam dost osobky, tak náklady jezdí v noci (ikdyž tam jsou dvě koleje). To by se muselo chtít jezdit po nesprávné koleji.. Možná někdo od Vláry mé tvrzení vyvrátí..16.08.21 - 17:17
751.115-7To jsou kozy jako vozy...Ale kozy samozřejmě hezčí..10.08.21 - 21:47
560.025-9Moony: A ta dovezená ze slovenska na náhradní díly už není? A možná debilní otázka: kola ze 460 by tam dát nešly?07.08.21 - 22:19
242.253-3M.P.: Už nějaký ten čas s AŽD 70..Co se týče návěstidel v Krpoli, tak co si pamatuju na hlavních kolejích zůstaly právě pro Krpole ještě dosud typické AŽD 65 pouze na odjezdech do Maloměřic. Na vedlejších ještě stále hrdě návěstí.07.08.21 - 22:12
751.119-9 + 751.144-7To si udělaly pořádný výlet, nebo byly v zápůjčce?07.08.21 - 22:04
2016.029-7 + 2016.075Lakkyvt: no dneska s tím, co se může stát, nikdo neví..Nazval bych tedy toto umělecké dílo ,,Chvilka před katastrofou aneb jak naložit regínu do kontejneru´´.07.08.21 - 21:57
812.058-6Mohu vědět, co je zač na snímku ta červená cedule? Jedná se o konec sjízdného úseku, tudíž je trať neprovozovaná?Jinak pěkné zátišíčko..03.08.21 - 21:54
150.514F.K.: Co je špatného na firemním nátěru?..A nepletuli se, má tento vlak na postrku modrou bangli (nevím čí?)..03.08.21 - 21:48
714.028-8Nádhera.. mohu se zeptat co to bylo za akci?28.07.21 - 20:55
854.021-3Ajo, pardon..26.07.21 - 22:26