| Fotka | Zpráva | Datum |
| 742.357-7 | M 474 003: Sice neznám místní poměry ale myslím, že díky tomu hradlu se tam toho vejde dost..Např. na dolní Vláře zrušili hradla bez náhrady za AH a jelikož je tam dost osobky, tak náklady jezdí v noci (ikdyž tam jsou dvě koleje). To by se muselo chtít jezdit po nesprávné koleji.. Možná někdo od Vláry mé tvrzení vyvrátí.. | 16.08.21 - 17:17 |
| 751.115-7 | To jsou kozy jako vozy...Ale kozy samozřejmě hezčí.. | 10.08.21 - 21:47 |
| 560.025-9 | Moony: A ta dovezená ze slovenska na náhradní díly už není? A možná debilní otázka: kola ze 460 by tam dát nešly? | 07.08.21 - 22:19 |
| 242.253-3 | M.P.: Už nějaký ten čas s AŽD 70..Co se týče návěstidel v Krpoli, tak co si pamatuju na hlavních kolejích zůstaly právě pro Krpole ještě dosud typické AŽD 65 pouze na odjezdech do Maloměřic. Na vedlejších ještě stále hrdě návěstí. | 07.08.21 - 22:12 |
| 751.119-9 + 751.144-7 | To si udělaly pořádný výlet, nebo byly v zápůjčce? | 07.08.21 - 22:04 |
| 2016.029-7 + 2016.075 | Lakkyvt: no dneska s tím, co se může stát, nikdo neví..Nazval bych tedy toto umělecké dílo ,,Chvilka před katastrofou aneb jak naložit regínu do kontejneru´´. | 07.08.21 - 21:57 |
| 812.058-6 | Mohu vědět, co je zač na snímku ta červená cedule? Jedná se o konec sjízdného úseku, tudíž je trať neprovozovaná?Jinak pěkné zátišíčko.. | 03.08.21 - 21:54 |
| 150.514 | F.K.: Co je špatného na firemním nátěru?..A nepletuli se, má tento vlak na postrku modrou bangli (nevím čí?).. | 03.08.21 - 21:48 |
| 714.028-8 | Nádhera.. mohu se zeptat co to bylo za akci? | 28.07.21 - 20:55 |
| 854.021-3 | Ajo, pardon.. | 26.07.21 - 22:26 |