..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 22 23 24 25 26 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
754.007Chápete to? Ten brizoliťák v pozadí vyhrál titul o nejkrásnější nádraží roku..Jediné, co bych vyzdvihl, jsou VÚD za obloukem a volně se pasoucí drůbež v prostoru zastávky(nádraží to navíc není hodně dlouho)..Takové Slezské Rudoltice si to jistě zasloužily více. Ale fotka jinak moc pěkná.10.09.21 - 21:54
184.502-3Mohu dotaz, proč se Odb. České Zlatníky odbočka uvádí s tou ,,odbočkou´´? Ona to nemá v názvu, co se cedule týče..Fotka pěkná..01.09.21 - 20:43
T 478.1004škoda, že vám ty rajky nevyšly, ale i tak moc pěkné..31.08.21 - 13:20
810To ještě pan fotograf neměl dost peněz do zahraničí:)?30.08.21 - 20:50
1293.200-0To jsou ty nové vozy nighjetu? Viz předchozí můj komentář, jako ženská na fotce a ve skutečnosti..30.08.21 - 20:49
752.069-5Trakia: Křižovali jsme se teď o víkendu v Šumné s touto bertou v čele zvl. R Dyje, no teda vozů nic moc, na pozvánkovém plakátu jich tam bylo o mnoho víc, teď jely čtyři.. Něco jako holka na fotce a ve skutečnosti..30.08.21 - 20:47
1116.234Jo,bramborové políčko, to je moje..30.08.21 - 20:43
363.015-9Ta si ten lak drží dlouho..Pěkný úsek, pěkná fotka ale Franto, drž úhel..26.08.21 - 23:08
816.001-2Moc pěkný snímek..Chtěl bych se zeptat, podle čeho se určuje, že vozidlo změní řadu? Třeba 810 mají kolikrát nový motor, nová okna, celý vnitřek překopaný, a tam je řada pořád stejná..17.08.21 - 20:33
971.052-6 + 471.047-1Dobře, že jí nedali najbrt, takto jim to sluší více..16.08.21 - 17:20