| Fotka | Zpráva | Datum |
| 754.007 | Chápete to? Ten brizoliťák v pozadí vyhrál titul o nejkrásnější nádraží roku..Jediné, co bych vyzdvihl, jsou VÚD za obloukem a volně se pasoucí drůbež v prostoru zastávky(nádraží to navíc není hodně dlouho)..Takové Slezské Rudoltice si to jistě zasloužily více. Ale fotka jinak moc pěkná. | 10.09.21 - 21:54 |
| 184.502-3 | Mohu dotaz, proč se Odb. České Zlatníky odbočka uvádí s tou ,,odbočkou´´? Ona to nemá v názvu, co se cedule týče..Fotka pěkná.. | 01.09.21 - 20:43 |
| T 478.1004 | škoda, že vám ty rajky nevyšly, ale i tak moc pěkné.. | 31.08.21 - 13:20 |
| 810 | To ještě pan fotograf neměl dost peněz do zahraničí:)? | 30.08.21 - 20:50 |
| 1293.200-0 | To jsou ty nové vozy nighjetu? Viz předchozí můj komentář, jako ženská na fotce a ve skutečnosti.. | 30.08.21 - 20:49 |
| 752.069-5 | Trakia: Křižovali jsme se teď o víkendu v Šumné s touto bertou v čele zvl. R Dyje, no teda vozů nic moc, na pozvánkovém plakátu jich tam bylo o mnoho víc, teď jely čtyři.. Něco jako holka na fotce a ve skutečnosti.. | 30.08.21 - 20:47 |
| 1116.234 | Jo,bramborové políčko, to je moje.. | 30.08.21 - 20:43 |
| 363.015-9 | Ta si ten lak drží dlouho..Pěkný úsek, pěkná fotka ale Franto, drž úhel.. | 26.08.21 - 23:08 |
| 816.001-2 | Moc pěkný snímek..Chtěl bych se zeptat, podle čeho se určuje, že vozidlo změní řadu? Třeba 810 mají kolikrát nový motor, nová okna, celý vnitřek překopaný, a tam je řada pořád stejná.. | 17.08.21 - 20:33 |
| 971.052-6 + 471.047-1 | Dobře, že jí nedali najbrt, takto jim to sluší více.. | 16.08.21 - 17:20 |