..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 21 22 23 24 25 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
122.037-5Mostovky jsou nej..skvělý nápad..26.10.21 - 19:17
151.023-9Ta je..ani mi na ní ten oranžový pruh nechybí..dívím se, že šotoušstvo nezasáhlo dříve proti tomuto omylu..25.10.21 - 17:52
E 422.001Jak to kdysi hezky ladilo s tou přírodou..23.10.21 - 19:42
870.002-3Jiří Navrátil: Foto a k němu krátký článek zrovna o rušení dopravní služby a zab. zař. ve stanicích Brumov a Valašské Klobouky jsem viděl v jednom z mnoha železničních magazínů, kterých mám kopy, takže přesné datum nevím. Jela tam tehdy solo 810, jako Os do Horní Lidče.22.10.21 - 19:50
Pozor vlakTo by mohlo vypadat zajímavě (ještě více zajímavěji), kdyby tam byl máznutý ten řidičák..20.10.21 - 21:07
870.002-3Libovka.. na tomto fleku před tunelem bývala ještě takových dobrých dvacet let zpět vjezdová mechanika do Brumova, dnes dopravny D3 (se samovraty).20.10.21 - 21:04
714.004-9Není to ten třičtvrtě hodiny zpožděný?12.10.21 - 19:53
854.223-5kéžby Hl.12.10.21 - 19:51
242.269-9Nevíte, co je s těma plechama na rychlíkách? Nějak tam bylo zaesováno pár týdnů zpět..10.09.21 - 21:59
754.007Počkat, ten pískáček tam nebyl, oni ty VÚD ruší?10.09.21 - 21:55