| Fotka | Zpráva | Datum |
| 122.037-5 | Mostovky jsou nej..skvělý nápad.. | 26.10.21 - 19:17 |
| 151.023-9 | Ta je..ani mi na ní ten oranžový pruh nechybí..dívím se, že šotoušstvo nezasáhlo dříve proti tomuto omylu.. | 25.10.21 - 17:52 |
| E 422.001 | Jak to kdysi hezky ladilo s tou přírodou.. | 23.10.21 - 19:42 |
| 870.002-3 | Jiří Navrátil: Foto a k němu krátký článek zrovna o rušení dopravní služby a zab. zař. ve stanicích Brumov a Valašské Klobouky jsem viděl v jednom z mnoha železničních magazínů, kterých mám kopy, takže přesné datum nevím. Jela tam tehdy solo 810, jako Os do Horní Lidče. | 22.10.21 - 19:50 |
| Pozor vlak | To by mohlo vypadat zajímavě (ještě více zajímavěji), kdyby tam byl máznutý ten řidičák.. | 20.10.21 - 21:07 |
| 870.002-3 | Libovka.. na tomto fleku před tunelem bývala ještě takových dobrých dvacet let zpět vjezdová mechanika do Brumova, dnes dopravny D3 (se samovraty). | 20.10.21 - 21:04 |
| 714.004-9 | Není to ten třičtvrtě hodiny zpožděný? | 12.10.21 - 19:53 |
| 854.223-5 | kéžby Hl. | 12.10.21 - 19:51 |
| 242.269-9 | Nevíte, co je s těma plechama na rychlíkách? Nějak tam bylo zaesováno pár týdnů zpět.. | 10.09.21 - 21:59 |
| 754.007 | Počkat, ten pískáček tam nebyl, oni ty VÚD ruší? | 10.09.21 - 21:55 |