..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 19 20 21 22 23 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
40.006Tutové.06.12.21 - 20:55
556.053..to je pekné mesto (s peknýma mechanikama).03.12.21 - 14:52
162.114-3Ony už se ty loga na boku u RJ nenosí?03.12.21 - 14:49
163.083-9Top..ještě pár let zpět zde peršing na expresech běžná realita..teď už i těch nových 380 je tu pomálu, jak ten čas letí..01.12.21 - 20:18
771.075-9To je šílené, jak se teď kupčí s těmi wapkami..třeba u nás do lomu ještě nedávno jenom čd cargo, dneska cargo, němci, slováci a dalších x soukromých pronajímatelů..30.11.21 - 13:18
263.002-85 za zajímavý odchyt, 2 za ten nátěr..29.11.21 - 21:29
263.002-8Tak tento rádoby retronátěr jsem fakt nepochopil.29.11.21 - 21:28
810.620-5Tam to prý taky končí. Přitom snad před rokem nebo dvěma roztáhli hodně vlaků z Čisté do Kralovic, achjo, který ouřada se k tomu zas dostal..A mimochodem neví někdo, na co jsou (byly) nějaké hlavní (2018 funkční) návěstidla v Kralovicích a odkud se obsluhovaly?23.11.21 - 21:50
193.276Rabín: Vsadím na zrniny.23.11.21 - 21:44
123.015-0Už jsem si říkal, že nějaká ohraná vodní hladina, ale pak jsem viděl ty kačenky,.. tak kačenky jsou za 5..23.11.21 - 21:42