| Fotka | Zpráva | Datum |
| 810.245-1 | To tam jezdilo (jezdí) na těch Třebovických přestupech jako pravidlo? Jaký je vůbec aktuální život ČD 810 v Pardubickém kraji? | 28.07.25 - 5:36 |
| 123.026-7 | Tady má někdo problém s vedením:D. | 04.07.25 - 14:12 |
| 742.325-4 | To je nějaký pronájem? | 14.05.25 - 16:32 |
| 750.163-8 + 750.277-6 | 5*****Takových poetických místeček s takovými poetickými mašinami jako šafránu. | 14.05.25 - 16:29 |
| 751.207-2 | To asi aby se nelámaly stromy pod náporem fotografů:) | 23.04.25 - 5:33 |
| 754.019-8 | Zvláštní, že staronajbrtí střechy vypadají zachovaleji, než novonajbrtí. | 08.04.25 - 17:47 |
| 754.043-8 | Tady bych vyzdvihl ten nečas, který fotograf musel přetrpět a zároveň přidal kouzelnou atmosféru fotografii. | 19.03.25 - 15:28 |
| 705.905-8 | Za mě libůvka. Ono taky není jen tak, vychytat místo v lese, kde tak šikovně svítí slunce. | 27.01.25 - 21:29 |
| 705.919-9 | Mě nejde do hlavy, jak se do těch Hůrek ty soupravy dostaly, když je, pokud vím mezi Hůrkama a Jindřichovým Hradcem trať minimálně úředně nesjízdná. | 27.01.25 - 21:12 |
| 650.216-5 | Červený plecháč by tak neladil s tím nebem.. | 27.01.25 - 21:08 |