| Fotka | Zpráva | Datum |
| 560.025-9 | Dneska už je celkem dost dočmáraná a vsadím se, že už ji neumyjou.. | 08.02.22 - 17:34 |
| T 466.0286 | Nevíte, odkud jsou ty cibule? | 25.01.22 - 17:45 |
| T 466.0286 | No konečně ten pravý odrbaný fotobumlák..pěkně. | 25.01.22 - 17:44 |
| 117.237-8 | Štěpán Krejčí: No je pravda, že u českého balatonu v Novém Hrozenkově to vypadalo ještě nedávno podobně. V nedalekém Halenkově taky podobně ošumělá stanička s ručně házenými vekslemi a 810, teda i s bafíkem.. | 24.01.22 - 21:14 |
| 117.237-8 | To tam v Maďarsku vypadá ta železnice všude takto pohádkově? | 24.01.22 - 11:24 |
| 1116.049-6 + 1116.043-9 | Mě přijde ta souprava moc napravo, asi jste tam chtěl mít i ten druhý kopec, to bych možná oželel ten úhel na soupravu ve prospěch kopce. | 22.01.22 - 16:52 |
| 183 | Za mě hodno do nástěnného kalendáře. | 22.01.22 - 16:49 |
| 163.245-4 | Konečně to někdo chytnul, lahoda.. | 20.01.22 - 22:07 |
| 749.263-0 | Ňamyyy...no vidíte, rovnou tu elektrizaci mohou vzít zhurta až do Rakovníka, jen se dá mašinkám ten sběrač na stranu, jak to mají ty hnědouhelné, místo telegrafu se do drátů pustí ACDC a jedem.. | 20.01.22 - 22:05 |
| 193.755 | Ač je to ale lautr profláklé místo, až mě to někdy nebaví. tady s tím dubem to vypadá moc pěkně. Možná je to trochu moc světlé, ale to mi není hodno posuzovat. | 20.01.22 - 21:57 |