..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 15 16 17 18 19 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
1116.276-5A jedná se o osobní, nikoliv o rychlík. To mi bylo divné.24.03.22 - 11:31
1116.276-5To je pěkné, zrovna jsem poslední dobou uvažoval, že takové pěkné místo a nikdo tam nefotí. Ten rychlík jezdí jenom sezóně, nebo je už zrušený? Co si vybavuji, tak takovou soupravu a ještě k tomu rychlík jsem tam za tři měsíce neviděl.22.03.22 - 21:05
714.230-0Jsem se díval, že teď odnedávna Olovnici řídí dálkoě. Nevíte, co tam bylo za zab.zař? Fotka pěkná, 714 v tomto nátěrovém provedení jsem ještě neviděl.12.03.22 - 19:49
475.196Upřímně se v těch párách moc nevyznám ale tato, jak je zvedlá od kol, tak vypadá v tomto zachycení tutově dobře.12.03.22 - 19:34
754.067Trakia: No např. podle GTN by měl mít vlak po projetí odjezdového návěstidla potvrzený odjezd tudíž už je jakoby v TÚ Nemotice-Nesovice.11.03.22 - 16:44
754.067Mlask..08.03.22 - 17:50
460.080Moc pěkný neopakovatelný záběr.. Kvůli nízké poptávce jezdí všechny olomoucké panťáky již jen třívozové a vsadím se, že to bude až do dodání nových jednotek..08.03.22 - 17:49
380.004-2Nějak mě ta fotka bije do oka svou přeostřeností, nebo jak bych to nazval..Ale mimo to zajímavá..03.03.22 - 23:34
749.265-5No mě třeba ten odstín na mašině sedí..Za mě pěkné foto.02.03.22 - 17:38
530.001-7No nevím, asi by to více ladilo s brněnskou mhd více červené, ta růžová mi přijde moc bárbínovská..22.02.22 - 20:28