| Fotka | Zpráva | Datum |
| 3150.755 | Moc pěkná kompozice, hlavně to lanové zábradlíčko..ňamyyy.. | 23.06.22 - 22:37 |
| 362.172-9 | Z cukrovarské dráhy už tu dlouho nic nebylo a ještě s posledním fungujícím cukrovarem v oblasti, nádhera.. Teda určitě, co se týče bývalých tratí Brno-Přerov a Nezamyslice-Šternberk. Víte někdo ještě o něčem na Hané a okolí? Něco ještě dělají Prosenice a snad Kroměříž, víc teda nevím. | 06.06.22 - 23:20 |
| 814.086-5 | Tak to je první pojmnenovaná regína, co znám.. | 08.05.22 - 19:52 |
| 751.149-6 | Hmmm, krasavice..ta se povedla...Pod kým jezdí? A uvidíme ji i v její domovině někdy? | 08.05.22 - 19:45 |
| 2TE 116 RŽD | To má šťávu..snad se jim to tam z těch vozů nesype, jak u nás. Někoho napadlo nasypat mletý vápenec do starých Easů (neznáte někdo staré označení?), tak jsou teď všude po nádraží hromadičky, že by se z toho i barák dal stavět.. | 01.05.22 - 22:30 |
| 242.208-7 | Náhodou za mě zajímavý úhel, sice asi ,,jenom´´ ze země, ale jak částečně vykukuje z lesa, za mě dobré.. | 01.05.22 - 22:26 |
| 163.081-3 | Joo, to byly pestré časy.. | 01.05.22 - 21:55 |
| 362.165-3 | Jo, včera na nich na ferdinandce dělali zkoušky ETCS.. | 20.04.22 - 9:12 |
| 1116.276-5 | Měl jsem pochybnosti o svých komentářích níže ale již nemám. Rychlík to sice je, ale až na rakouském území, které je od místa pořízení zhruba 3km..Uf, teď už můžu klidně spát:).. | 17.04.22 - 23:15 |
| 362.164 | A to je co za vlak? Náhrada za EC? | 17.04.22 - 23:08 |