..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 14 15 16 17 18 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
3150.755Moc pěkná kompozice, hlavně to lanové zábradlíčko..ňamyyy..23.06.22 - 22:37
362.172-9Z cukrovarské dráhy už tu dlouho nic nebylo a ještě s posledním fungujícím cukrovarem v oblasti, nádhera.. Teda určitě, co se týče bývalých tratí Brno-Přerov a Nezamyslice-Šternberk. Víte někdo ještě o něčem na Hané a okolí? Něco ještě dělají Prosenice a snad Kroměříž, víc teda nevím.06.06.22 - 23:20
814.086-5Tak to je první pojmnenovaná regína, co znám..08.05.22 - 19:52
751.149-6Hmmm, krasavice..ta se povedla...Pod kým jezdí? A uvidíme ji i v její domovině někdy?08.05.22 - 19:45
2TE 116 RŽDTo má šťávu..snad se jim to tam z těch vozů nesype, jak u nás. Někoho napadlo nasypat mletý vápenec do starých Easů (neznáte někdo staré označení?), tak jsou teď všude po nádraží hromadičky, že by se z toho i barák dal stavět..01.05.22 - 22:30
242.208-7Náhodou za mě zajímavý úhel, sice asi ,,jenom´´ ze země, ale jak částečně vykukuje z lesa, za mě dobré..01.05.22 - 22:26
163.081-3Joo, to byly pestré časy..01.05.22 - 21:55
362.165-3Jo, včera na nich na ferdinandce dělali zkoušky ETCS..20.04.22 - 9:12
1116.276-5Měl jsem pochybnosti o svých komentářích níže ale již nemám. Rychlík to sice je, ale až na rakouském území, které je od místa pořízení zhruba 3km..Uf, teď už můžu klidně spát:)..17.04.22 - 23:15
362.164A to je co za vlak? Náhrada za EC?17.04.22 - 23:08