..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 13 14 15 16 17 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
U 37.002A hle, jde to i bez sluníčka..12.08.22 - 10:10
742.070-6Mňam.07.08.22 - 9:57
742.452-6Fotovlak?..jestli jo, tak topovka..27.07.22 - 17:32
742.070-6Ta jezdila chvilku s legiovlakem, nevím teda, jak dlouho, ale Moravu určitě prošpikovala..27.07.22 - 17:28
M 290.002No vymetají s tím každou prdel a pak se nedivme, že to je v poruše, když to předtím tak dlouho stálo..ale fotečka pěkná..21.07.22 - 23:37
754.039-6 + 754.058-6 + 810.009-1 + 810.304-6No vidím jich tam pět..21.07.22 - 23:31
754.078-4Ten najbrt je moc modrý a zeleno zelený..10.07.22 - 21:35
230.091-1 + 230.061-4Hádám, že to dělalo čmžo, je tak? Moc pěkné..10.07.22 - 21:33
E 699.3001Hop hej, cibuláři jedou..moooc pěkné...Ale závidím vitošovákům, že ikdyž snad už je má někdo jiný, na nových nátěrech cibulí jde stále poznat, že jsou vitošovské. Náš jasoň červenooký, jak ze samotné hory Kotouč, tak z nových nátěrů štramberských rajek, bohužel zmizel..10.07.22 - 21:17
754.039-6 + 754.058-6 + 810.009-1 + 810.304-6Ta 009 je hádám dle promáčklého plechu u reflektoru na točně, že?25.06.22 - 17:35