| Fotka | Zpráva | Datum |
| U 37.002 | A hle, jde to i bez sluníčka.. | 12.08.22 - 10:10 |
| 742.070-6 | Mňam. | 07.08.22 - 9:57 |
| 742.452-6 | Fotovlak?..jestli jo, tak topovka.. | 27.07.22 - 17:32 |
| 742.070-6 | Ta jezdila chvilku s legiovlakem, nevím teda, jak dlouho, ale Moravu určitě prošpikovala.. | 27.07.22 - 17:28 |
| M 290.002 | No vymetají s tím každou prdel a pak se nedivme, že to je v poruše, když to předtím tak dlouho stálo..ale fotečka pěkná.. | 21.07.22 - 23:37 |
| 754.039-6 + 754.058-6 + 810.009-1 + 810.304-6 | No vidím jich tam pět.. | 21.07.22 - 23:31 |
| 754.078-4 | Ten najbrt je moc modrý a zeleno zelený.. | 10.07.22 - 21:35 |
| 230.091-1 + 230.061-4 | Hádám, že to dělalo čmžo, je tak? Moc pěkné.. | 10.07.22 - 21:33 |
| E 699.3001 | Hop hej, cibuláři jedou..moooc pěkné...Ale závidím vitošovákům, že ikdyž snad už je má někdo jiný, na nových nátěrech cibulí jde stále poznat, že jsou vitošovské. Náš jasoň červenooký, jak ze samotné hory Kotouč, tak z nových nátěrů štramberských rajek, bohužel zmizel.. | 10.07.22 - 21:17 |
| 754.039-6 + 754.058-6 + 810.009-1 + 810.304-6 | Ta 009 je hádám dle promáčklého plechu u reflektoru na točně, že? | 25.06.22 - 17:35 |