..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 11 12 13 14 15 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
460.044-1Mají slováci schovanou nějakou 460, jako muzejní?09.11.22 - 15:16
350.002-2J.N.: Nestojí tam ještě ve dveřích výpravčí na té starší, nebo se mi to zdá?09.11.22 - 15:14
742.070-6Jo, té břízy by bylo škoda..07.11.22 - 10:26
705.913-2Už je jedna vymydlená po laku na nějakých dodělávkách v Přerově, teda byla tak týden dva zpět..Ale nvm,zda třináctka nebo ta druhá..A fotečka lahůdková..02.11.22 - 8:17
751.033-2A žlutý proužek nebude?11.10.22 - 11:35
242.207-9Takovou krásnou vechtrovku k mání aby dneska člověk pohledal..jako šafránu..Moc pěkný šťavnatý flíček,mašina, slunko, moc pěkné..07.10.22 - 12:07
363.006-8Hmm, šest let po laku lak nový? Ale jinač moc milé zpestřeníčko, akorát mi to bez toho loga nepasuje..25.09.22 - 16:08
530.002-5 + 530.001-7Dneska jezdily dvojvozové na Os do Židlochovic..20.09.22 - 17:39
242.273-1Jezdí teď vůbec pravidelně nějaké plechovky na osobních do jihlavy?20.09.22 - 17:36
754.082-6Ten vagón vypadá, jak někde z balkánu, to je nějaká uherská pošta, či co?18.09.22 - 22:52