| Fotka | Zpráva | Datum |
| Výstraha nebo stůj? | Abych to upřesnil, zde je to samozřejmě fotokoláž ale jedná se mi o okamžik, kdy spadne návěstidlo za vlakem.. | 18.01.23 - 14:00 |
| Výstraha nebo stůj? | Tak mě napadá, zda se takové podobné problikńutí při změně náv.znaku může stát u nových zařízení (počítačů náprav, ledkových návěstidel apod.) | 16.01.23 - 12:20 |
| 460.024-3 + 460.023-5 | Poradili byste mi nějaké zajímavé fotitelné místo mezi Valmezem a Vsetínem? | 16.01.23 - 12:16 |
| 802.107 (AT 300) | To jede na baterky? | 10.01.23 - 17:50 |
| 714.204 | Takový pěkný domeček na té zastávce je a na fotce není, chjo.. | 10.01.23 - 17:50 |
| 460.080-5 + 460.079-7 | Za povšimnutí stojí, že ještě v roce 2011 jezdily panťáky pod Olomoucí pětivozové, do korony čtyřvozové, zde je vidět, že nejen vlivem korony, po které už pomalu ani pes neštěkne (ťuk,ťuk), jezdí třívozové..Prý už to kratší ani udělat nejde, neboť jedna paní povídala, že pak jsou sběrače nebezpečně blízko a krom tornáda by lítaly ještě hromy blesky..Řekni, kde ti lidi jsou.. | 10.01.23 - 17:47 |
| 471.006 | To musí být pěkně na h..,ty návěstidla bez stínidel.. | 08.01.23 - 9:35 |
| 753.601-4 + 753.602-2 | Jsou tam na té štrece ještě někde telegrafní sloupy? Jel jsem tam naposledy pár let nazpět a ještě jsem jich viděl kompletně v celých (celém) mezistaničních úsecích.. | 02.01.23 - 10:41 |
| ... a končíme. | A ta Obora zůstane obsazená?Jezdí tam třeba nějaká nákladka na tu větev? | 02.01.23 - 10:25 |
| 742.141-5 | to je mi fotečka..nevíte někdo, jak to vypadá s místními staničkami a jejimi rekonstrukcemi v dalších letech? | 19.12.22 - 13:47 |