..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 2 3 4 5 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
750.702-3 + 745.703-9Sním, či bdím, nebo to je taky bordel na mém monitoru ale zdá se mi, že v té polední tmě vidím hvězdy..05.06.26 - 21:55
240.015-8Nebyl jste to náhodou vy, pane autore, co si stěžoval na sloupy TV, trčící z mašiny?:D05.06.26 - 21:51
242.279-8 + 210.036-0Jak to vlastně vypadá s ČDC střídavými žehličkami? Hádám, že po zavedení výhradního ETCS v Budějicích a okolí už budou téměř nepoužitelné, nepletu-li se.05.06.26 - 21:48
384.024-6Ač jsou koridorovky spíše pěkná pruda, tak zde to má glanc.05.06.26 - 21:41
742.757-8+742.753-7Cibulové kusovky už se jen tak nevidí. Odkud kampak mířila tato Rajka?13.04.26 - 15:52
749.107-9Ještě by to chtělo nějaké retronátěry na vozech. K mému žalu se zájem soustředí většinou na hnací vozidla, avšak to se trochu míjí účinkem, uvážíme-li, že cílem nejspíš bylo evokovat dobu minulou.18.02.26 - 9:56
750.705-6Hurá sláva, tři dny se radujme. Těžko říct teda, na jak dlouho se tato souprava na Radhošti zase ohřeje..06.02.26 - 7:41
151.001-5Co jinde aplaudováno, u černé stěny zavrhováno.30.01.26 - 22:15
754.013-1Tak slyšel jsem zvěsti, že o tento stroj a jeho vzkříšení stojí nějaké spolky..26.01.26 - 9:08
193.568-3Jiří Navrátil: Za mě se tedy moc povedly polepy nových ČD Vestronů na 230 km/h.26.01.26 - 9:07