| Fotka | Zpráva | Datum |
| 750.702-3 + 745.703-9 | Sním, či bdím, nebo to je taky bordel na mém monitoru ale zdá se mi, že v té polední tmě vidím hvězdy.. | 05.06.26 - 21:55 |
| 240.015-8 | Nebyl jste to náhodou vy, pane autore, co si stěžoval na sloupy TV, trčící z mašiny?:D | 05.06.26 - 21:51 |
| 242.279-8 + 210.036-0 | Jak to vlastně vypadá s ČDC střídavými žehličkami? Hádám, že po zavedení výhradního ETCS v Budějicích a okolí už budou téměř nepoužitelné, nepletu-li se. | 05.06.26 - 21:48 |
| 384.024-6 | Ač jsou koridorovky spíše pěkná pruda, tak zde to má glanc. | 05.06.26 - 21:41 |
| 742.757-8+742.753-7 | Cibulové kusovky už se jen tak nevidí. Odkud kampak mířila tato Rajka? | 13.04.26 - 15:52 |
| 749.107-9 | Ještě by to chtělo nějaké retronátěry na vozech. K mému žalu se zájem soustředí většinou na hnací vozidla, avšak to se trochu míjí účinkem, uvážíme-li, že cílem nejspíš bylo evokovat dobu minulou. | 18.02.26 - 9:56 |
| 750.705-6 | Hurá sláva, tři dny se radujme. Těžko říct teda, na jak dlouho se tato souprava na Radhošti zase ohřeje.. | 06.02.26 - 7:41 |
| 151.001-5 | Co jinde aplaudováno, u černé stěny zavrhováno. | 30.01.26 - 22:15 |
| 754.013-1 | Tak slyšel jsem zvěsti, že o tento stroj a jeho vzkříšení stojí nějaké spolky.. | 26.01.26 - 9:08 |
| 193.568-3 | Jiří Navrátil: Za mě se tedy moc povedly polepy nových ČD Vestronů na 230 km/h. | 26.01.26 - 9:07 |