..: Setkání přátel železnice aneb S bobinou pod Větruši II. :..

141.018 Střekov, foto: Vladislav PíšaKolín — Dny se nezadržitelně krátí a podzim převzal vládu nad krajinou. A proto jsme pro vás stejně tak jako vloni, připravili setkání fotografů a přátel železnice spojené s výletem do Ústí nad Labem, Děčína a Mělníka. Srdečně zveme nejen fotografy, ale všechny, kdo chtějí zažít netradiční výlet. Vezměte své děti či partnerky a pojďte se bavit. Soupravu bude tvořit tradičně „bobina“ E 499.1018, vozy Bac a restaurační vůz WR. Pro přítomné fotografy bude na programu během cesty několik fotozastávek. Nevynecháme ani zastávku pod Střekovem, kde bude doufáme vlídněji, než loni.

Účastnické poplatky

dospělí > 15 let990 Kč 
balíček Rodina2 490 Kčaž 2 dospělí
a 2 děti do 15 let
balíček Děti1 490 Kč1 dospělý a až 2 děti do 15 let
balíček Partneři1 790 Kč2 dospělí > 15 let
balíček Kupé5 090 Kčpro 6 osob
dítě 6–15 let390 Kčdalší dítě v balíčku
dítě do 6 letzdarma 

141.018 z Větruše, foto: Vladislav PíšaNáš vlak vypravíme v sobotu 26. listopadu 2016 v 8.35 z Kolína. Pro nástup cestujících zastavíme také v Praze na Hlavním nádraží, odkud je odjezd v 9.40. Cesta našeho vlaku bude trasována přes Kralupy nad Vltavou, Ústí nad Labem, Děčín Východ, Střekov a Mělník zpět do Kolína, kde je příjezd plánován cca v 18.36.

Svíčková na Větruši, foto: Vladislav Píša Během dvouhodinového pobytu v Ústí nad Labem budeme mít dostatek času na výjezd lanovkou na Větruši a návštěvu restaurace, kde si budeme moci pochutnat na zdejší vyhlášené svíčkové. V Mělníku se zastavíme na cca 2 hodiny k návštěvě města s možností výstupu k zámku nad soutokem Labe a Vltavy. A nejen to. V průběhu cesty bude připravena možnost ukázat letošní úlovky na LCD obrazovkách v jídelním voze. Zde bude připraven také nápojový servis a lehké občerstvení. Konečný jízdní řád včetně seznamu fotozastávek bude zaslán 3 dny před konáním akce všem platícím účastníkům. Minimální počet účastníků pro konání akce je 50. Uzávěrka je 5 dní před konáním akce. V případě nedosažení tohoto počtu budou účastnické poplatky vráceny. Základní jízdné činí 990 Kč, dále jsou připraveny akční balíčky. Podrobné ceny a jízdenky naleznete v rezervačním systému portálu ŽelPage.

Na viděnou se těší organizátoři: Vít Bukač a David Kolář, dopravce: Junior market s.r.o.


optus | 31.10.2016 (15:00)
Ostatní: TwitterLinkuj.cz!Jaggni to!Google Bookmarksvybrali.sme.skDalší služby
Related newsopen/close

More on Pozvánky

More from ČR Praha ČR Středočeský ČR Ústecký


  1 2      Zpráv na stránku:   
Registered user stoupa  mail  
31.10.2016 (15:51)  
Dekuji za info. Je organizována i místní prepreva v Melnice z nádrazí na zámek? Pro invalidy a malé deti je to docela kus cesty a do kopce.
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Correspondent or Member of ŽelPage, - Editor or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster


Info
informacni okenko