..: V Indii 13 mrtvých po pádu mostu :..
Ilustrační fotoDillí - Dnes se v Indii zhroutil 150 let starý most, který spadl ve chvíli, kdy pod ním projížděl osobní vlak. Nehoda se stala ve východní části Indie u města Bhagalpúr ve svazovém státě Bihár kolem osmé hodiny ranní tamního času. Do nemocnice bylo převezeno 14 osob, 7 mrtvých bylo již vyproštěno z trosek vlaku a 6 lidí pod nimi ještě zůstává. Po mostě se již delší dobu nejezdilo a dnes spadl na poslední vůz vlakové soupravy. Indické železnice jsou největším zaměstnavatelem světa.

zdroj: Aktuálně.cz, AP


CSPSV | 2.12.2006 (14:02)
Související zprávyopen/close

Další z rubriky


03.12.2006 (14:24)  
V nedělním blesku píšou 33 a je tam foto.
registrovaný uživatel VKor 
03.12.2006 (0:24)  
No, jak kdo. Pochybuji, že by na to měl vliv někdo z těch chudáků, co tam zůstali.
Někdy mi zůstává rozum stát z toho cynismu, který zde místy probleskuje. Ano, na idnes jsou chaty horší - taky se jim vyhýbám. Zelpage bych se vyhýbal nerad, na to je zde příliš mnoho zajímavých věcí...
02.12.2006 (21:07)  
No jo, když ten most pamatoval doby ještě Rakouska-Uherska tak at se nedivej. To musely vedet davno, ze most je na spadnuti. Když nebyl k ničemu, tak ho měly aspon podeprit. Muzou si za to sami.
02.12.2006 (17:17)  
heh. Obvykle padaj vlaky z mostů a né mosty na vlaky.

Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.

- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP

Přidat komentář
Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.
Přihlášení
 
 
  
 
   Zaregistrovat

© 2001 - 2026 ŽelPage - správci


Info
informacni okenko