Os 7614 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.14 | 1 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 21.18 | 21.18 | |||
Plzeň-Bolevec | 21.21 | 21.21 | |||
Plzeň-Orlík | 21.24 | 21.24 | |||
Třemošná u Plzně | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 21.33 | 21.34 | |||
Horní Bříza | 21.37 | 21.39 | 2 | ||
Kaznějov | 21.48 | 21.49 | 3 | ||
Plasy | 21.55 | 21.56 | 2 | ||
Horní Hradiště | 21.59 | 21.59 | |||
Mladotice zastávka | 22.03 | 22.03 | |||
Mladotice | 22.06 | 22.07 | 4 | ||
Potvorov | 22.16 | 22.16 | |||
Žihle | 22.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci