..: Trasa vlaku Os 9709 - JŘ 2022 :..
Os 9709
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   12.36 1
  Chlumčany u Loun  12.40 12.40 1
  Vrbno nad Lesy  12.50 12.51 1
  Peruc  12.56 12.57 1
  Telce  13.01 13.01 
  Vrbičany  13.03 13.03 
  Klobuky v Čechách  13.06 13.06 1
  Páleček  13.10 13.10 
  Zlonice  13.14 13.14 1
  Královice u Zlonic  13.20 13.20 
  Slaný  13.27 13.31 1
  Slaný předměstí  13.35 13.35 
  Podlešín  13.40 13.40 1
  Zvoleněves  13.44 13.45 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou  13.48 13.48 
  Neuměřice  13.49 13.49 
  Olovnice  13.53 13.53 1
  Zeměchy  13.55 13.55 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  13.58 13.59 1
  Kralupy nad Vltavou  14.03  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster