Os 9709 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 12.36 | 1 | |||
Chlumčany u Loun | 12.40 | 12.40 | 1 | ||
Vrbno nad Lesy | 12.50 | 12.51 | 1 | ||
Peruc | 12.56 | 12.57 | 1 | ||
Telce | 13.01 | 13.01 | |||
Vrbičany | 13.03 | 13.03 | |||
Klobuky v Čechách | 13.06 | 13.06 | 1 | ||
Páleček | 13.10 | 13.10 | |||
Zlonice | 13.14 | 13.14 | 1 | ||
Královice u Zlonic | 13.20 | 13.20 | |||
Slaný | 13.27 | 13.31 | 1 | ||
Slaný předměstí | 13.35 | 13.35 | |||
Podlešín | 13.40 | 13.40 | 1 | ||
Zvoleněves | 13.44 | 13.45 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 13.48 | 13.48 | |||
Neuměřice | 13.49 | 13.49 | |||
Olovnice | 13.53 | 13.53 | 1 | ||
Zeměchy | 13.55 | 13.55 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 13.58 | 13.59 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 14.03 | 11a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster