..: Trasa vlaku  8340 - JŘ 2022 :..
Vlak 8340 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jihlava město   4.21 1
  Jihlava  4.24 4.25 3
  Jihlava-Bosch Diesel  4.28 4.29 
  Střítež u Jihlavy  4.31 4.31 
  Dobronín  4.34 4.34 1
  Kamenná  4.38 4.38 
  Šlapanov  4.43 4.43 1
  Havlíčkův Brod  4.53  3

jede v

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster