Vlak 8219 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 19.30 | 3a | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 19.32 | 19.33 | |||
Sezimovo Ústí | 19.35 | 19.35 | |||
Planá nad Lužnicí | 19.38 | 19.39 | 1 | ||
Doubí u Tábora | 19.42 | 19.42 | |||
Roudná | 19.45 | 19.47 | 2 | ||
Soběslav | 19.52 | 19.53 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 19.56 | 19.56 | |||
Veselí nad Lužnicí | 20.00 | 20.03 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 20.06 | 20.06 | |||
Horusice | 20.08 | 20.08 | |||
Dynín zastávka | 20.11 | 20.12 | |||
Neplachov | 20.14 | 20.14 | |||
Ševětín | 20.18 | 20.25 | 1 | ||
Chotýčany | 20.29 | 20.29 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 20.36 | 20.36 | 1 | ||
Hosín | 20.39 | 20.39 | |||
Hrdějovice | 20.41 | 20.42 | |||
České Budějovice severní zastávka | 20.45 | 20.46 | |||
České Budějovice | 20.48 | 5 |
nejede 24., 25., 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci