Os 6152 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 18.44 | 1 | |||
Litoměřice Cihelna | 18.46 | 18.46 | |||
Žalhostice | 18.49 | 18.50 | 1 | ||
Lovosice | 18.55 | 19.02 | 4 | ||
Sulejovice | 19.06 | 19.06 | |||
Čížkovice | 19.10 | 19.10 | 1 | ||
Úpohlavy | 19.13 | 19.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 19.18 | 19.18 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 19.21 | 19.21 | |||
Libochovice | 19.24 | 19.27 | 2 | ||
Libochovice město | 19.29 | 19.30 | 1b | ||
Dubany | 19.33 | 19.33 | |||
Křesín | 19.36 | 19.36 | |||
Pátek | 19.42 | 19.42 | |||
Slavětín nad Ohří | 19.46 | 19.46 | |||
Veltěže | 19.50 | 19.50 | |||
Louny | 19.55 | 19.57 | 1 | ||
Louny střed | 19.59 | 19.59 | |||
Louny město | 20.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci