Os 4770 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 6.35 | 2 | |||
Rozhraní | 6.39 | 6.39 | |||
Moravská Chrastová | 6.42 | 6.42 | |||
Březová nad Svitavou | 6.44 | 6.44 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6.47 | 6.47 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.52 | 6.53 | |||
Svitavy-Lány | 6.56 | 6.56 | |||
Svitavy | 6.59 | 7.00 | 2 | ||
Česká Třebová | 7.11 | 7.23 | 2 | ||
Dlouhá Třebová | 7.28 | 7.28 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 7.32 | 7.32 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci