Os 3408 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.46 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.50 | 6.51 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Horní Suchá | 7.00 | 7.00 | |||
Havířov-Suchá | 7.03 | 7.03 | |||
Havířov střed | 7.05 | 7.05 | |||
Havířov | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Šenov | 7.12 | 7.13 | |||
Ostrava-Bartovice | 7.16 | 7.16 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 7.21 | 7.22 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 7.26 | 7.26 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 7.34 | 7.41 | 4 | ||
Ostrava-Třebovice | 7.44 | 7.44 | 1 | ||
Děhylov | 7.48 | 7.51 | 2 | ||
Jilešovice | 7.54 | 7.55 | |||
Háj ve Slezsku | 7.58 | 7.59 | 1 | ||
Lhota u Opavy | 8.02 | 8.02 | |||
Mokré Lazce | 8.04 | 8.04 | |||
Štítina | 8.06 | 8.06 | 1 | ||
Opava-Komárov | 8.09 | 8.10 | 1 | ||
Opava východ | 8.14 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci