Os 2946 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 17.07 | 4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 17.11 | 17.12 | |||
Návsí (Nawsie) | 17.15 | 17.16 | 4 | ||
Hrádek (Gródek) | 17.18 | 17.19 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 17.21 | 17.22 | 4 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 17.27 | 17.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 17.33 | 17.33 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 17.36 | 17.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.39 | 17.41 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 17.45 | 17.45 | |||
Louky nad Olší | 17.47 | 17.48 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 17.58 | 17.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 18.03 | 18.03 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 18.06 | 18.07 | |||
Bohumín | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 18.18 | 18.20 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 18.23 | 18.23 | |||
Ostrava-Svinov | 18.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci