Sp 1854 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 9.42 | 1 | |||
Václavice | 9.46 | 9.49 | 1 | ||
Náchod zastávka | 9.53 | 9.54 | |||
Náchod | 9.56 | 10.00 | 1 | ||
Velké Poříčí | 10.06 | 10.07 | |||
Hronov | 10.08 | 10.09 | 1 | ||
Police nad Metují | 10.15 | 10.16 | 1 | ||
Teplice nad Metují | 10.28 | 10.29 | 2 | ||
Meziměstí | 10.38 | 10.41 | 1 | ||
Ruprechtice | 10.44 | 10.44 | |||
Hynčice | 10.46 | 10.46 | |||
Broumov-Olivětín | 10.51 | 10.51 | |||
Broumov | 10.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci