Vlak LE 1250 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 9.18 | 9.19 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.26 | 9.27 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Bohumín | 9.51 | 9.55 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.01 | 10.03 | |||
Ostrava-Svinov | 10.09 | 10.11 | 3 | ||
Studénka | 10.19 | 10.20 | 2 | ||
Suchdol nad Odrou | 10.26 | 10.27 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 10.38 | 10.39 | 3/2 | ||
Přerov | 10.56 | 11.00 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.16 | 11.18 | III | ||
Zábřeh na Moravě | 11.37 | 11.38 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.04 | 12.05 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.30 | 12.31 | 3 | ||
Kolín | 12.49 | 12.50 | 3 | ||
Praha-Libeň | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.27 | 1B/1 |
;
dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci