Vlak LE 1246 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 18.39 | 18.41 | 3 | ||
Hodonín | 18.53 | 18.54 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.10 | 19.16 | 1/3 | ||
Otrokovice | 19.27 | 19.29 | 1/3 | ||
Hulín | 19.39 | 19.40 | 1/2 | ||
Přerov | 19.52 | 20.00 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.16 | 20.18 | III | ||
Zábřeh na Moravě | 20.37 | 20.38 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.30 | 21.31 | 3 | ||
Kolín | 21.49 | 21.50 | 3 | ||
Praha-Libeň | 22.20 | 22.21 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.27 | 1B/1 |
;
dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci