Vlak LE 1243 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.08 | 1B/1 | |||
Praha-Libeň | 19.14 | 19.15 | 3 | ||
Kolín | 19.45 | 19.46 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 20.04 | 20.05 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 20.31 | 20.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 21.00 | 21.01 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.21 | 21.23 | II | ||
Přerov | 21.39 | 21.40 | 4 vpravo | ||
Hulín | 21.49 | 21.50 | 3/3 | ||
Otrokovice | 21.58 | 21.59 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 22.13 | 22.14 | 2 | ||
Hodonín | 22.33 | 22.34 | 3 | ||
Břeclav | 22.46 | 22.47 | 3 |
; St. Město u U.H.-Bratislava hl. st. jede v ;
dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci