Vlak LE 1241 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.08 | 1B/1 | |||
Praha-Libeň | 17.14 | 17.15 | 3 | ||
Kolín | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.04 | 18.05 | 4 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.00 | 19.01 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.21 | 19.23 | II | ||
Přerov | 19.39 | 19.40 | 4 vpravo | ||
Hulín | 19.49 | 19.50 | 3/3 | ||
Otrokovice | 19.58 | 19.59 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.13 | 2 |
; jede v ;
dopravce Leo Express s.r.o.; ; ; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci