Vlak R 1087 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 11.10 | 4 | |||
Jirkov zastávka | 11.23 | 11.24 | |||
Odb Chomutov město | 11.27 | 11.28 | |||
Chomutov | 11.30 | 11.31 | 4 | ||
Žatec | 11.50 | 11.53 | 2 | ||
Žatec západ | 11.55 | 11.56 | |||
Podbořany | 12.18 | 12.19 | 2 | ||
Vroutek | 12.27 | 12.28 | 3 | ||
Kryry | 12.33 | 12.34 | 2 | ||
Blatno u Jesenice | 12.44 | 12.45 | 3 | ||
Žihle | 12.54 | 12.57 | 2 | ||
Plasy | 13.16 | 13.18 | 2 | ||
Kaznějov | 13.24 | 13.25 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.52 | 1 |
jede v a do 25.IV. a od 18.IX. a 28. – 31.XII., od 1.V. do 12.IX. jede denně;
Blatno u Jesenice – Plzeň hl.n. platí také jízdní doklady IDP pouze v případě, že cestující má současně aktivováno časové předplatné jízdné pro všechny tarifní zóny, kterými projíždí; dopravce GW Train Regio a.s.; ; ; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci