Vlak Os 8373 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 17.05 | 3 | |||
Mírovka | 17.09 | 17.09 | |||
Šlapanov | 17.14 | 17.15 | 2 | ||
Kamenná | 17.20 | 17.20 | |||
Dobronín | 17.24 | 17.25 | 4 | ||
Střítež u Jihlavy | 17.28 | 17.28 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 17.31 | 17.31 | |||
Jihlava | 17.36 | 17.45 | 2 | ||
Jihlava město | 17.48 | 2 |
jede v a ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci