Vlak Os 8369 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.38 | 3 | |||
Mírovka | 16.41 | 16.42 | |||
Šlapanov | 16.47 | 16.50 | 1 | ||
Kamenná | 16.55 | 16.56 | |||
Dobronín | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Střítež u Jihlavy | 17.03 | 17.03 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 17.05 | 17.06 | |||
Jihlava | 17.10 | 17.10 | 2 | ||
Jihlava město | 17.14 | 1 |
jede v ;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci