Sp 1427 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.18 | II | |||
Lipník nad Bečvou | 14.44 | 14.45 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 14.55 | 15.00 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 15.05 | 15.06 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 15.08 | 15.09 | |||
Černotín | 15.11 | 15.12 | |||
Špičky | 15.15 | 15.15 | |||
Milotice nad Bečvou | 15.17 | 15.18 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 15.20 | 15.20 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 15.29 | 15.31 | 3 | ||
Brňov | 15.35 | 15.35 | |||
Bystřička | 15.38 | 15.38 | 2 | ||
Jablůnka | 15.43 | 15.43 | 4 | ||
Vsetín | 15.49 | vpravo/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci