Vlak 6751 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 7.29 | 1 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 7.35 | 7.35 | ||
Louka u Litvínova | 7.37 | 7.37 | 1 | ||
Litvínov město | x | 7.39 | 7.39 | ||
Most-Minerva | x | 7.44 | 7.44 | ||
Most-Kopisty | x | 7.48 | 7.48 | ||
Most | 7.55 | 8.02 | 7 | ||
Obrnice | 8.06 | 8.08 | 4 | ||
Bečov u Mostu | 8.15 | 8.15 | 1 | ||
Břvany | 8.21 | 8.22 | 1 | ||
Lenešice | 8.27 | 8.28 | 1 | ||
Dobroměřice | x | 8.31 | 8.31 | ||
Louny | 8.33 | 8.37 | 1 | ||
Louny střed | x | 8.39 | 8.39 | ||
Louny město | 8.41 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci