..: Trasa vlaku Os 9707 - JŘ 2020 :..
Os 9707
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Louny   10.39 1
  Chlumčany u Loun  10.42 10.43 1
  Vrbno nad Lesy  10.53 10.53 1
  Peruc  10.58 10.59 1
  Telce x11.03 11.03 
  Vrbičany x11.05 11.05 
  Klobuky v Čechách  11.08 11.08 1
  Páleček x11.12 11.12 
  Zlonice  11.16 11.17 1
  Královice u Zlonic x11.23 11.23 
  Slaný  11.29 11.37 1
  Slaný předměstí x11.40 11.40 1
  Podlešín  11.45 11.45 1
  Zvoleněves  11.49 11.49 1
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x11.52 11.52 
  Neuměřice x11.54 11.54 
  Olovnice  11.57 11.59 1
  Zeměchy x12.01 12.01 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  12.03 12.04 1
  Kralupy nad Vltavou  12.08  11a



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster