..: Trasa vlaku Os 9071 - JŘ 2020 :..
Os 9071
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   19.24 8
  Praha-Vršovice  19.28 19.30 11
  Praha-Kačerov  19.34 19.34 
  Praha-Krč  19.37 19.37 1
  Praha-Braník  19.41 19.41 1
  Praha-Modřany zastávka  19.44 19.44 9a
  Praha-Komořany x19.47 19.47 
  Praha-Zbraslav  19.50 19.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x19.54 19.54 
  Vrané nad Vltavou  19.58 20.01 1
  Skochovice x20.03 20.03 
  Davle  20.09 20.20 3
  Petrov-Chlomek x20.23 20.23 
  Petrov u Prahy x20.26 20.26 
  Luka pod Medníkem x20.31 20.31 
  Jílové u Prahy  20.37 20.38 1
  Kamenný Přívoz x20.42 20.42 1
  Prosečnice x20.45 20.45 
  Krhanice x20.49 20.49 1
  Chrást nad Sázavou x20.52 20.52 
  Týnec nad Sázavou  20.55 21.39 2
  Pecerady x21.42 21.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x21.47 21.47 
  Poříčí nad Sázavou x21.50 21.50 
  Čerčany  21.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci