Os 9071 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.24 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 19.28 | 19.30 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 19.34 | 19.34 | |||
Praha-Krč | 19.37 | 19.37 | 1 | ||
Praha-Braník | 19.41 | 19.41 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 19.44 | 19.44 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 19.47 | 19.47 | ||
Praha-Zbraslav | 19.50 | 19.50 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 19.54 | 19.54 | ||
Vrané nad Vltavou | 19.58 | 20.01 | 1 | ||
Skochovice | x | 20.03 | 20.03 | ||
Davle | 20.09 | 20.20 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | x | 20.23 | 20.23 | ||
Petrov u Prahy | x | 20.26 | 20.26 | ||
Luka pod Medníkem | x | 20.31 | 20.31 | ||
Jílové u Prahy | 20.37 | 20.38 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | x | 20.42 | 20.42 | 1 | |
Prosečnice | x | 20.45 | 20.45 | ||
Krhanice | x | 20.49 | 20.49 | 1 | |
Chrást nad Sázavou | x | 20.52 | 20.52 | ||
Týnec nad Sázavou | 20.55 | 21.39 | 2 | ||
Pecerady | x | 21.42 | 21.42 | 1 | |
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 21.47 | 21.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 21.50 | 21.50 | ||
Čerčany | 21.55 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia