..: Trasa vlaku Os 9068 - JŘ 2020 :..
Os 9068
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   16.35 5b
  Poříčí nad Sázavou  16.38 16.39 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.42 16.43 
  Pecerady  16.47 16.47 1
  Týnec nad Sázavou  16.51 17.13 1
  Chrást nad Sázavou  17.15 17.15 
  Krhanice  17.19 17.19 1
  Prosečnice  17.23 17.23 
  Kamenný Přívoz  17.26 17.26 1
  Jílové u Prahy  17.31 17.32 1
  Luka pod Medníkem  17.37 17.38 
  Petrov u Prahy  17.43 17.43 
  Petrov-Chlomek  17.46 17.46 
  Davle  17.49 17.50 3
  Skochovice  17.56 17.56 
  Vrané nad Vltavou  17.59 18.00 1
  Dolní Břežany-Jarov  18.03 18.04 
  Praha-Zbraslav  18.07 18.08 1
  Praha-Komořany  18.11 18.11 
  Praha-Modřany zastávka  18.14 18.14 1a
  Praha-Braník  18.18 18.19 1
  Praha-Krč  18.22 18.23 1
  Praha-Kačerov  18.25 18.26 
  Praha-Vršovice  18.30 18.33 9
  Praha hlavní nádraží  18.37  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci