Os 9068 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 16.35 | 5b | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.38 | 16.39 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.42 | 16.43 | |||
Pecerady | 16.47 | 16.47 | 1 | ||
Týnec nad Sázavou | 16.51 | 17.13 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | 17.15 | 17.15 | |||
Krhanice | 17.19 | 17.19 | 1 | ||
Prosečnice | 17.23 | 17.23 | |||
Kamenný Přívoz | 17.26 | 17.26 | 1 | ||
Jílové u Prahy | 17.31 | 17.32 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | 17.37 | 17.38 | |||
Petrov u Prahy | 17.43 | 17.43 | |||
Petrov-Chlomek | 17.46 | 17.46 | |||
Davle | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Skochovice | 17.56 | 17.56 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.59 | 18.00 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.03 | 18.04 | |||
Praha-Zbraslav | 18.07 | 18.08 | 1 | ||
Praha-Komořany | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.14 | 18.14 | 1a | ||
Praha-Braník | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Praha-Krč | 18.22 | 18.23 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 18.25 | 18.26 | |||
Praha-Vršovice | 18.30 | 18.33 | 9 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia