Os 9065 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.54 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 13.58 | 14.00 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Krč | 14.07 | 14.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 14.11 | 14.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 14.14 | 14.15 | 9a | ||
Praha-Komořany | 14.17 | 14.17 | |||
Praha-Zbraslav | 14.20 | 14.21 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 14.24 | 14.25 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.28 | 14.31 | 1 | ||
Skochovice | 14.33 | 14.34 | |||
Davle | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | 14.43 | 14.44 | |||
Petrov u Prahy | 14.46 | 14.47 | |||
Luka pod Medníkem | 14.51 | 14.52 | |||
Jílové u Prahy | 14.57 | 15.03 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | 15.07 | 15.07 | 1 | ||
Prosečnice | 15.10 | 15.10 | |||
Krhanice | 15.14 | 15.14 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | 15.17 | 15.18 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.20 | 15.21 | 1 | ||
Pecerady | 15.24 | 15.25 | 1 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 15.29 | 15.30 | |||
Poříčí nad Sázavou | 15.32 | 15.33 | |||
Čerčany | 15.37 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy