..: Trasa vlaku Os 9065 - JŘ 2020 :..
Os 9065
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdmteeo296  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.54 8
  Praha-Vršovice  13.58 14.00 11
  Praha-Kačerov  14.04 14.04 
  Praha-Krč  14.07 14.07 1
  Praha-Braník  14.11 14.11 1
  Praha-Modřany zastávka  14.14 14.15 9a
  Praha-Komořany  14.17 14.17 
  Praha-Zbraslav  14.20 14.21 1
  Dolní Břežany-Jarov  14.24 14.25 
  Vrané nad Vltavou  14.28 14.31 1
  Skochovice  14.33 14.34 
  Davle  14.39 14.40 3
  Petrov-Chlomek  14.43 14.44 
  Petrov u Prahy  14.46 14.47 
  Luka pod Medníkem  14.51 14.52 
  Jílové u Prahy  14.57 15.03 1
  Kamenný Přívoz  15.07 15.07 1
  Prosečnice  15.10 15.10 
  Krhanice  15.14 15.14 1
  Chrást nad Sázavou  15.17 15.18 
  Týnec nad Sázavou  15.20 15.21 1
  Pecerady  15.24 15.25 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  15.29 15.30 
  Poříčí nad Sázavou  15.32 15.33 
  Čerčany  15.37  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster