..: Trasa vlaku Os 9023 - JŘ 2020 :..
Os 9023
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   20.54 8
  Praha-Vršovice  20.58 21.00 11
  Praha-Kačerov  21.04 21.04 
  Praha-Krč  21.07 21.07 1
  Praha-Braník  21.11 21.11 1
  Praha-Modřany zastávka  21.14 21.14 9a
  Praha-Komořany x21.17 21.17 
  Praha-Zbraslav  21.20 21.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x21.24 21.24 
  Vrané nad Vltavou  21.28 21.31 1
  Skochovice x21.33 21.33 
  Davle  21.39 21.40 3
  Petrov-Chlomek x21.43 21.43 
  Petrov u Prahy x21.46 21.46 
  Luka pod Medníkem x21.51 21.51 
  Jílové u Prahy  21.57 21.58 1
  Kamenný Přívoz x22.02 22.02 1
  Prosečnice x22.05 22.05 
  Krhanice x22.09 22.09 1
  Chrást nad Sázavou x22.12 22.12 
  Týnec nad Sázavou  22.15 22.39 1
  Pecerady x22.42 22.42 1
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x22.47 22.47 
  Poříčí nad Sázavou x22.50 22.50 
  Čerčany  22.55  5b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci