Os 9023 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.54 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 20.58 | 21.00 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 21.04 | 21.04 | |||
Praha-Krč | 21.07 | 21.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 21.11 | 21.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 21.14 | 21.14 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 21.17 | 21.17 | ||
Praha-Zbraslav | 21.20 | 21.20 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 21.24 | 21.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 21.28 | 21.31 | 1 | ||
Skochovice | x | 21.33 | 21.33 | ||
Davle | 21.39 | 21.40 | 3 | ||
Petrov-Chlomek | x | 21.43 | 21.43 | ||
Petrov u Prahy | x | 21.46 | 21.46 | ||
Luka pod Medníkem | x | 21.51 | 21.51 | ||
Jílové u Prahy | 21.57 | 21.58 | 1 | ||
Kamenný Přívoz | x | 22.02 | 22.02 | 1 | |
Prosečnice | x | 22.05 | 22.05 | ||
Krhanice | x | 22.09 | 22.09 | 1 | |
Chrást nad Sázavou | x | 22.12 | 22.12 | ||
Týnec nad Sázavou | 22.15 | 22.39 | 1 | ||
Pecerady | x | 22.42 | 22.42 | 1 | |
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 22.47 | 22.47 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 22.50 | 22.50 | ||
Čerčany | 22.55 | 5b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster