Os 9016 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 15.05 | 5b | |||
Poříčí nad Sázavou | x | 15.08 | 15.08 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 15.12 | 15.12 | ||
Pecerady | x | 15.16 | 15.16 | 1 | |
Týnec nad Sázavou | 15.20 | 15.21 | 1 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 15.23 | 15.23 | ||
Krhanice | x | 15.27 | 15.27 | 1 | |
Prosečnice | x | 15.31 | 15.31 | ||
Kamenný Přívoz | x | 15.34 | 15.34 | 1 | |
Jílové u Prahy | 15.39 | 16.03 | 1 | ||
Luka pod Medníkem | x | 16.08 | 16.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 16.14 | 16.14 | ||
Petrov-Chlomek | x | 16.17 | 16.17 | ||
Davle | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Skochovice | x | 16.27 | 16.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 16.30 | 16.31 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 16.34 | 16.34 | ||
Praha-Zbraslav | 16.38 | 16.38 | 1 | ||
Praha-Komořany | x | 16.41 | 16.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.44 | 16.44 | 1a | ||
Praha-Braník | 16.48 | 16.48 | 1 | ||
Praha-Krč | 16.52 | 16.52 | 1 | ||
Praha-Kačerov | 16.55 | 16.55 | |||
Praha-Vršovice | 16.59 | 17.03 | 9 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.07 | 24b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci